fbpx

HAIGLA

HAIGLA

Haigla

Plastikakirurgia Finest OÜ rinna-, keha- ja näolõikused sooritatakse 2017. Aastal valminud tippmodernses erahaiglas, Kotka Tervisemajas. Teostame lõikusi nagu rindade suurendamine ja vähendamine, rindade tõstmine, näo ringlõikus ehk facelift, kõhunaha plastika, intiimpiirkonna kirurgia, juuste siirdamine, rasvaimu ja ninalõikus. Bariaatrilised lõikused, nagu maost möödajuhtiv operatsioon, tehakse Ida-Tallinna Keskhaiglas.

Plastikakirurgia Eestis. Eesti on Euroopa Liidu liikmesriik nagu Soomegi, seega kvaliteedierinevusi protseduuride teostamises ei ole. Pakume oma valdkonna kaasaegsemaid operatsioonitubasid ja mugavaid palateid, kus patsientide heaolu eest hoolitseb asjatundlik, sõbralik ning tööle pühendunud personal. Ruumid on luksuslikud ning vahendid ja aparatuur uhiuued. Operatsioonimeeskond koosneb vähemalt viiest (5) inimesest: vastavale valdkonnale spetsialiseerunud kirurg, anestesioloog, anestesist, instrumenteeriv õde ja abistav õde. Narkoosi viib läbi alati anestesioloog. Klient kohtub anestesioloogi ja opereeriva kirurgiga enne operatsiooni rahulikus konsultatsioonisituatsioonis. Sõbraliku ja kogenud personali hoole all on patsient turvalistes kätes.

Erahaiglas on ööpäevaringne valve. Ravi ja valuvaigistid on kogu aeg saadaval. Meie patsientidele on haiglas tagatud majutus koos toitlustamisega ja kõigi mugavustega (wc, dušš, teler, internet ja häirenupp) varustatud toad. Kõik meie operatsioonid sisaldavad nõutavat operatsioonijärgset jälgimist ja suurte lõikuste järgselt ka jälgimist statsionaarses osakonnas.

Operatsioonijärgne valuravi toimub tõhusate valuvaigistitega. Üldjuhul viibib patsient operatsioonijärgselt haigla jälgimispalatis ühe (1) öö. Operatsioonidel ja järelravis kasutame ainult tuntud ja tunnustatud ravimitootjate ravimeid ja tooteid.

Pakume patsientidele täispaketti. Hinnas sisaldub ööbimine, toitlustamine, anesteesia, operatsioon, rinnaimplantaadid, ravimid ja operatsioonijärgne jälgimine. Lisaks pakuvad meie koostööpartnerid Finesti klientidele edasi-tagasi laevapileteid ja kohapealset autojuhiteenust (sadam-haigla-sadam).

Finest on valdkonna teerajaja, sest oleme esimese plastikakirurgia ettevõttena välja töötanud rakenduse, mille kaudu on kliendil võimalik oma tunnustega vaadata enda andmeid, nagu operatsiooni kirjeldus, ravijärgsed soovitused, fotod „enne” ja „pärast”, ja saata oma kirurgile Tallinna haiglasse ravijärgseid pilte ja teateid.

Reis Tallinnasse ja tagasi

Kasutame reisimiseks kiireimat ja reisimugavuselt parimat võimalust. Ühesuunareis Helsingist Tallinna kestab kiire laevaga (sõltuvalt valitud laevast) 1,5–2 tundi. Kõikidel Baltimaade reisidel on vajalik kehtiv reisidokument, kas pass või peale 01.03.1999.a välja antud ID-kaart.

Finesti kaudu hoolitsetakse ka patsientide turvalise edasi-tagasi transpordi eest sadama ja haigla vahel. Sadamast haiglasse on umbes 5 km. Autojuht toimetab teid turvaliselt sadamast haiglasse otse kirurgiaosakonda. Haiglast väljakirjutamise päeval tullakse teile plastikakirurgia osakonda järele ja sõidutatakse otse sadamasse.

Broneerige aeg konsultatsioonile
+372 5363 3689

Scroll to top