fbpx

Konsultatsioonid Eestis ja Soomes

Konsultatsioonidele saab tulla Tallinnasse või ka Soome suurematesse linnadesse.

Helsingisse, Tamperelle, Turku, Oulusse ja Savonlinna.


Konsultatsiooni eesmärk on pakkuda plastilise kirurgia teenuse suhtes huvi tundvale kliendile vajalikku, üksikasjalikku ja terviklikku teavet. Konsultatsiooni käigus arutatakse läbi kõik protseduuri ja meie ettevõtte tegevust puudutavad detailid. Konsultatsiooni käigus tekib arusaam, millise tulemuse konkreetne protseduur annab. Konsultatsioonil tutvustatakse võimalikke valikuvariante, räägitakse lõikuse käigust, riskidest, järelravist, lõikuseks valmistumisest, haiglast ja personalist. Konsultatsiooniks tuleb varuda üks tund. Konsultatsiooni käigus kaardistatakse ka kliendi taustaandmed, tervislik seisund ja soovid, võetakse mõõdud ja tehakse fotod, et kirurg saaks anda omapoolsed soovitused ja arvamuse olukorra kohta. Kohapeal saab vaadata ka „enne” ja „pärast” fotosid meie kirurgide tehtud lõikustest, samuti on võimalus tutvuda erinevate rinnaimplantaatidega. Konsultatsiooni käigus saate vastused kõikidele küsimustele.

Meie konsultatsioon on üles ehitatud nii, et võtame kõik olulised rindade mõõdud ning kaardistame kogu teabe teie soovide kohta. Nende andmete alusel saame soovitada implantaatide suurustabelist implantaate, mis vastavad teie soovidele ja proportsioonidele. Konsultatsioon sisaldab ka prooviimplantaatide proovimist.

Peame oluliseks, et plastilise kirurgia teenust sooviv tulevane klient saaks võimalikult palju ja õiget informatsiooni talle sooritatava protseduuri kohta. Meie konsultatsiooni võtmesõnaks on ausus, mis annab kliendile protseduuri suhtes realistlikud ootused.

Konsultatsioonilt saadav informatsioon aitab teil erinevaid ravivõimalusi paremini mõista ja seeläbi õigeid valikuid teha. Konsultatsioonil käinutele ja lõikuse kasuks otsustanutele pakume ka ravijärgset jälgimist.


Broneerige aeg konsultatsioonile vestlemaks teile huvi pakkuvate plastilise kirurgia protseduuride teemadel. Konsultatsioon on tasuta ja ei kohusta teid millekski.

Konsultatsiooniaja Tallinnasse, Helsingisse, Turusse ja Tamperesse saate broneerida ka elektroonilise broneerimissüsteemi kaudu.


 

Broneerige aeg konsultatsioonile
+372 5363 3689

Scroll to top