fbpx

Viie tähe teenindus
viie tähe erahaiglas

Viie tähe teenindus
viie tähe erahaiglas

Plastikakirurgia Finest

 

Plastikakirurgia Finest OÜ on Eestis tegutsev plastikakirurgiale spetsialiseerunud teenusepakkuja. Finest pakub plastikakirurgia ja bariaatrilise kirurgia teenuseid. Meie meeskond on teinud koostööd alates 2002. aastast. Oleme spetsialiseerunud lõikustele, nagu rindade suurendamine ja vähendamine, rindade tõstmine, rasvaimu, kõhunaha plastika, näo ringlõikus ehk facelift, ninalõikus, intiimpiirkonna kirurgia, ja bariaatrilisele kirurgiale nagu näiteks maost möödajuhtiv operatsioon.

Plastikakirurgia Finest asub Eestis 2017.aastal valminud uues erahaiglas Tallinnas. Uus Eesti erahaigla Kotka Tervisemaja koondab ühe katuse alla erinevate erialade parimad arstid ja kaasaegseima ravi. Finesti kvaliteet tugineb kogemustele, kõrgele nõudlikkusele ja pühendumisele. Lisaks armastavad kõik meie spetsialistid oma tööd ja teevad seda suure entusiasmiga.

Oleme väga uhked, et saame pakkuda Plastikakirurgia Finesti klientidele head teenindust parimas keskkonnas. Finesti konsultatsioone, nõuandeid, tuge ja juhtnööre pakuvad ka meie koostööpartnerid Soome suuremates linnades. Meil hoolitsetakse ja arvestatakse klientidega ka protseduuride järgselt.

Broneerige aeg konsultatsioonile, kirjutades e-posti aadressile info@plastikakirurgiafinest.ee või helistades numbrile +372 5363 3689

 

 

Kukkakoriste Kukkakoriste

MODERNE ERAHAIGLA JA TUNTUD PLASTIKAKIRURGID

Plastiikkakirurgia Finest, Plastikakirurgia Finest, Moderni yksityissairaala ja tutut kirurgit, katso video

Meie kasutuses on Euroopa uusim ja modernsem erahaigla ja professionaalsed plastikakirurgid.
Igal plastikakirurgil on kogemust üle 15 aasta.
Peale selle käivad meie plastikakirurgid igal aastal rahvusvahelistel koolitustel ja on kursis uute trendidega.

BRONEERIGE AEG KONSULTATSIOONILE
+372 5363 3689

FINEST PILDIGALERII

Klient on Finestile number üks ja meie eesmärk on pakkuda kliendile parimat teenust ja soovitud lõpptulemust. Suhtume igasse klienti kui VIPi. Vaadake meie pildigaleriist suurepäraseid lõpptulemusi.

Scroll to top