Plastikakirurgia Finest OÜ on Eestis tegutsev plastikakirurgiale spetsialiseerunud teenusepakkuja. FinEst pakub plastikakirurgia ja bariaatrilise kirurgia teenuseid. Meie meeskond on teinud koostööd alates 2002. aastast. Oleme spetsialiseerunud lõikustele, nagu rindade suurendamine ja vähendamine, rindade tõstmine, rasvaimu, kõhunaha plastika, näo ringlõikus ehk facelift, ninalõikus, intiimpiirkonna kirurgia, ja bariaatrilisele kirurgiale nagu näiteks maost möödajuhtiv operatsioon.

Plastikakirurgia Finest asub Eestis 2017.aastal valminud uues erahaiglas Tallinnas. Uus Eesti erahaigla Kotka Tervisemaja koondab ühe katuse alla erinevate erialade parimad arstid ja kaasaegseima ravi. Finesti kvaliteet tugineb kogemustele, kõrgele nõudlikkusele ja pühendumisele. Lisaks armastavad kõik meie spetsialistid oma tööd ja teevad seda suure entusiasmiga. Oleme väga uhked, et saame pakkuda Plastikakirurgia Finesti klientidele pakkuda head teenindust parimas keskkonnas.

Finesti konsultatsioone, nõuandeid, tuge ja juhtnööre pakuvad ka meie koostööpartnerid Soome suuremates linnades. Meil hoolitsetakse ja arvestatakse klientidega ka protseduuride järgselt.

Broneerige aeg tasuta konsultatsioonile, kirjutades e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades numbrile +372 5363 3689.